Privātuma politika

Mūsu privātuma politika apraksta principus, pēc kuriem mēs apstrādājam informāciju par Jums, ieskaitot Jūsu personīgos datus un sīkdatnes (cookies).


1. Galvenā informācija

 1. Šī politika attiecas uz vietnēm, kas darbojas ar šādu URL: it-remarketing.lv

 2. Vietnes operators un personas datu administrators ir: IT REMARKETING Łukasz Konecki Koźla 3/11, 00-234 Varšava

 3. Operatora saziņas e-pasta adrese: info@it-remarketing.lv

 4. Operators ir jūsu personas datu administrators saistībā ar Vietnē brīvprātīgi sniegtajiem datiem.

 5. Vietne izmanto personas datus šādiem mērķiem:

  • Biļetena nosūtīšana ar iepriekšēju piekrišanu

  • Komentāru sistēmas atbalsts

  • Klientu atbalsts, izmantojot ChatOnline.

  • Jautājumu apstrāde, izmantojot kontaktformu

  • Preču sagatavošana, iepakošana, nosūtīšana

  • Pasūtījuma izpilde

  • Piedāvājuma vai papildu informācijas prezentācija

 6. Vietne veic informācijas iegūšanas funkcijas par lietotājiem un viņu uzvedību šādā veidā:

  1. Caur brīvprātīgi ievadītiem datiem veidlapās, kuras tiek ievadītas Operatora sistēmās.

  2. Uzglabājot sīkfailus gala ierīcēs (tā sauktās “sīkdatnes”).

2.Operatora izmantotās izvēlētās datu aizsardzības metodes

 1. Pieteikšanās un personas datu ievades punkti ir aizsargāti pārraides slānī (SSL sertifikāts). Pateicoties tam, vietnē ievadītie personas dati un autentifikācijas dati tiek šifrēti lietotāja datorā un tos var nolasīt tikai mērķa serverī.

 2. Operators regulāri maina administratora paroles.

 3. Svarīgs datu aizsardzības elements ir visas programmatūras, ar kuru Operators apstrādā personas datus, regulāra atjaunināšana, kas jo īpaši nozīmē regulāru programmas komponentu atjaunināšanu.

3. Hosting

 1. Vietne tiek mitināta (tehniski uzturēta) uz operatora serveriem: ovhcloud.com

4. Jūsu tiesības un cita informācija par to, kā tiek izmantoti jūsu dati

 1. Atsevišķās situācijās Administratoram ir tiesības nodot Jūsu personas datus citiem saņēmējiem, ja tas nepieciešams, lai izpildītu ar Jums noslēgto līgumu vai izpildītu Administratoram uzliktos pienākumus. Tas attiecas uz šādām saņēmēju grupām:

  • kurjeri

  • Interneta maksājumu operatori

  • tiešsaistes tērzēšanas risinājumu operatori

 2. Jūsu personas datus Administrators apstrādā ilgāku laiku, kas nepieciešams, lai veiktu ar to saistītās atsevišķos tiesību aktos noteiktās darbības (piemēram, mārketinga datu gadījumā dati netiks apstrādāti ilgāk par 3 gadiem.

 3. Jums ir tiesības pieprasīt administratoram:

  • piekļuvi saviem personas datiem,

  • to korekcija,

  • noņemšana,

  • apstrādes ierobežojums,

  • un datu pārnesamība.

 4. Jums ir tiesības iebilst 3.3. apakšpunktā minēto apstrādi c) uz personas datu apstrādi, lai īstenotu Administratora leģitīmās intereses, tostarp profilēšanu, ja tiesības iebilst nevar izmantot, ja tas ir attaisnojams. juridiski derīgs pamats jūsu interešu, tiesību un brīvību apstrādei, jo īpaši prasību iesniegšanai, virzīšanai vai aizstāvēšanai.

 5. Personas datu sniegšana ir brīvprātīga, taču nepieciešama Vietnes darbībai.

 6. Attiecībā uz Jums var tikt veiktas darbības, kas saistītas ar automatizētu lēmumu pieņemšanu, tajā skaitā profilēšanu, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar noslēgto līgumu un tiešā mārketinga nolūkā, ko var veikt Administrators.

 7. Personas dati netiek nodoti trešajām valstīm personas datu aizsardzības noteikumu izpratnē. Tas nozīmē, ka mēs tos nesūtam ārpus Eiropas Savienības.

5. Informācija veidlapās

 1. Vietnē tiek apkopota informācija, ko lietotājs sniedz brīvprātīgi, tostarp personas dati, ja tādi tiek sniegti.

 2. Vietne var saglabāt informāciju par savienojuma parametriem (laika zīmogs, IP adrese).

 3. Dažos gadījumos vietne var saglabāt informāciju, kas atvieglo veidlapas datu sasaisti ar veidlapas aizpildītāja e-pasta adresi. Šajā gadījumā lietotāja e-pasta adrese tiek parādīta tās lapas vietrādī URL, kurā atrodas veidlapa.

 4. Veidlapā sniegtie dati tiek apstrādāti ar mērķi, kas izriet no konkrētas veidlapas funkcijas, piemēram, lai apstrādātu pakalpojuma pieprasījumu vai komerciālu kontaktu, pakalpojuma reģistrāciju utt. Katru reizi veidlapas konteksts un apraksts skaidri nosaka, kas tas ir priekš.

6. Administratora žurnāli

 1. Informācija par lietotāja uzvedību vietnē var tikt ierakstīta. Šie dati tiek izmantoti vietnes administrēšanai.

7. Piemērotas mārketinga metodes

 1. Operators izmanto tīmekļa vietnes trafika statistisko analīzi, izmantojot Google Analytics rīku (Google Inc., kas atrodas ASV). Operators nesniedz šī pakalpojuma operatoram personas datus, bet tikai anonimizētu informāciju. Pakalpojums ir balstīts uz sīkdatņu izmantošanu lietotāja gala ierīcē. Attiecībā uz informāciju par lietotāju preferencēm, ko apkopo Google reklamēšanas tīkls, lietotājs var skatīt un mainīt informāciju, kas iegūta no sīkfailiem, izmantojot rīku: https://www.google.com/ads/preferences/

 2. Operators izmanto remārketinga paņēmienus, kas ļauj saistīt reklāmas ziņojumus ar lietotāja uzvedību vietnē, kas var radīt ilūziju, ka lietotāja personas dati tiek izmantoti viņa izsekošanai, taču praksē nekādi personas dati no operatora netiek nodoti reklāmas operatoriem. Šādu darbību tehnoloģiskais nosacījums ir sīkdatņu iespējošana.

8. Sīkdatņu informācija

 1. Vietne izmanto sīkdatnes.

 2. Sīkdatnes (tā sauktās “sīkdatnes”) ir IT dati, jo īpaši teksta faili, kas tiek glabāti Vietnes lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti vietņu lietošanai. Sīkfaili parasti satur tās vietnes nosaukumu, no kuras tie nāk, to glabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

 3. Persona, kas ievieto sīkfailus Vietnes lietotāja gala ierīcē un piekļūst tām, ir Vietnes operators.

 4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

  1. vietnes lietotāja sesijas uzturēšana (pēc pieteikšanās), pateicoties kurai lietotājam nav atkārtoti jāievada pieteikšanās vārds un parole katrā vietnes apakšlapā;

  2. Sasniegt iepriekš sadaļā “Svarīgas mārketinga metodes” noteiktos mērķus;

 5. Vietne izmanto divus sīkfailu pamatveidus: sesijas sīkfailus un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkfaili ir pagaidu faili, kas tiek glabāti Lietotāja gala ierīcē līdz brīdim, kad Lietotājs atsakās, atstāj vietni vai izslēdz programmatūru (tīmekļa pārlūkprogrammu). “Pastāvīgās” sīkdatnes tiek glabātas Lietotāja gala ierīcē tik ilgi, cik norādīts sīkfailu faila parametros vai līdz Lietotājs tās izdzēš.

 6. Programmatūra vietņu pārlūkošanai (tīmekļa pārlūks) parasti pēc noklusējuma ļauj saglabāt sīkfailus Lietotāja gala ierīcē. Vietnes lietotāji var mainīt iestatījumus šajā sakarā. Tīmekļa pārlūkprogramma ļauj dzēst sīkfailus. Ir iespējams arī automātiski bloķēt sīkfailus. Sīkāku informāciju par šo tēmu var atrast tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzībā vai dokumentācijā.

 7. Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas.

 8. Vietnes lietotāja gala ierīcē ievietotos sīkfailus var izmantot arī subjekti, kas sadarbojas ar vietnes operatoru, jo īpaši šādi uzņēmumi: Google (Google Inc. atrodas ASV), Facebook (Facebook Inc. atrodas ASV), Twitter (Twitter Inc. atrodas ASV).

9. Sīkdatņu pārvaldība – kā praksē izteikt un atsaukt piekrišanu?

 1. Ja lietotājs nevēlas saņemt sīkfailus, viņš var mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Mēs paturam tiesības, ka autentifikācijas procesiem, drošībai un lietotāja preferenču atcerēšanai nepieciešamo sīkfailu atspējošana var apgrūtināt un ārkārtējos gadījumos novērst vietnes izmantošanu.

 2. Lai pārvaldītu sīkfailu iestatījumus, tālāk esošajā sarakstā atlasiet izmantoto tīmekļa pārlūkprogrammu un izpildiet norādījumus:


  Mobila ierīce: